Błogosławieni Miłosierni - hymn na czas oczekiwania Drukuj
Wpisany przez Administrator   

Trwamy w  Wielkim Poście - czasie przygotowania do przeżycia pamiątki śmierci i zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Trwamy też w oczekiwaniu na Światowe Dni Młodzieży, które w tym roku odbędą się w Krakowie.
W ramach przygotowań do ŚDM, w piątek 19.02 młodzież naszego dekanatu, która wybiera się do Krakowa, spotkała się w naszym kościele na Drodze Krzyżowej i krótkim uwielbieniu. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali hymn ŚDM "Błogosławieni miłosierni" autorstwa Jakuba Blycharza.

Pieśń ta towarzyszyła nam już w Adwencie - oczekiwaniu na Boże Narodzenie - jako hymn Rorat 2015. Przeżyjmy to jeszcze raz...

 

 

Zachęcamy wszystkich do

MODLITWY W INTENCJI ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY 2016

„Boże, Ojcze Miłosierny, który objawiłeś swoją miłość w Twoim Synu Jezusie Chrystusie i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu, Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka”.
Zawierzamy Ci szczególnie ludzi młodych ze wszystkich narodów, ludów i języków. Prowadź ich bezpiecznie po zawiłych ścieżkach współczesnego świata i daj im łaskę owocnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
Ojcze niebieski, uczyń nas świadkami Twego miłosierdzia.
Naucz nieść wiarę wątpiącym, nadzieję zrezygnowanym,miłość oziębłym, przebaczenie winnym i radość smutnym. Niech iskra miłosiernej miłości. którą w nas zapaliłeś, stanie się ogniem przemieniającym ludzkie serca i odnawiającym oblicze ziemi. 

Maryjo, Matko Miłosierdzia, módl się za nami.
Święty Janie Pawle II, módl się za nami.
Święta Siostro Faustyno, módl się za nami.

Poprawiony: sobota, 20 lutego 2016 23:09
 

Słowo na dziś

«Nie bój się, Zachariaszu; twoja prośba została wysłuchana: żona twoja Elżbieta urodzi ci syna, któremu nadasz imię Jan. Będzie to dla ciebie radość i wesele; i wielu z jego narodzenia cieszyć się będzie.»

Ostatnie galerie

Lumen TV

Wybór języka

Gościliśmy

mod_vvisit_counterDzisiaj167
mod_vvisit_counterWczoraj121
mod_vvisit_counterW tygodniu972
mod_vvisit_counterTydzień temu1449
mod_vvisit_counterW miesiącu3952
mod_vvisit_counterMiesiąc temu5263
mod_vvisit_counterRazem347478

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości