Błogosławieni Miłosierni - hymn na czas oczekiwania Drukuj
Wpisany przez Administrator   

Trwamy w  Wielkim Poście - czasie przygotowania do przeżycia pamiątki śmierci i zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Trwamy też w oczekiwaniu na Światowe Dni Młodzieży, które w tym roku odbędą się w Krakowie.
W ramach przygotowań do ŚDM, w piątek 19.02 młodzież naszego dekanatu, która wybiera się do Krakowa, spotkała się w naszym kościele na Drodze Krzyżowej i krótkim uwielbieniu. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali hymn ŚDM "Błogosławieni miłosierni" autorstwa Jakuba Blycharza.

Pieśń ta towarzyszyła nam już w Adwencie - oczekiwaniu na Boże Narodzenie - jako hymn Rorat 2015. Przeżyjmy to jeszcze raz...

 

 

Zachęcamy wszystkich do

MODLITWY W INTENCJI ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY 2016

„Boże, Ojcze Miłosierny, który objawiłeś swoją miłość w Twoim Synu Jezusie Chrystusie i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu, Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka”.
Zawierzamy Ci szczególnie ludzi młodych ze wszystkich narodów, ludów i języków. Prowadź ich bezpiecznie po zawiłych ścieżkach współczesnego świata i daj im łaskę owocnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
Ojcze niebieski, uczyń nas świadkami Twego miłosierdzia.
Naucz nieść wiarę wątpiącym, nadzieję zrezygnowanym,miłość oziębłym, przebaczenie winnym i radość smutnym. Niech iskra miłosiernej miłości. którą w nas zapaliłeś, stanie się ogniem przemieniającym ludzkie serca i odnawiającym oblicze ziemi. 

Maryjo, Matko Miłosierdzia, módl się za nami.
Święty Janie Pawle II, módl się za nami.
Święta Siostro Faustyno, módl się za nami.

Poprawiony: sobota, 20 lutego 2016 23:09
 

Słowo na dziś

«Wy będziecie płakać i zawodzić, a świat się będzie weselił. Wy będziecie się smucić, ale smutek wasz przemieni się w radość.»

Ostatnie galerie

Lumen TV

Wybór języka

Gościliśmy

mod_vvisit_counterDzisiaj18
mod_vvisit_counterWczoraj197
mod_vvisit_counterW tygodniu795
mod_vvisit_counterTydzień temu1170
mod_vvisit_counterW miesiącu4121
mod_vvisit_counterMiesiąc temu7634
mod_vvisit_counterRazem342384

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości