Rekolekcje Ruah 9.10.2016 Drukuj
Wpisany przez Administrator   

"Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia” Łk 15,7

Duch wieje kędy chce i kiedy chce. Nie możemy zaplanować jego działania. Jedyne, na co mamy wpływ, to otwarcie serca na ten delikatny powiew. Ruah – to Duch Święty. Jego tchnienie, moc przemiany, miłość Boga Ojca. Nasza wspólnota, Przymierze Miłosierdzia, zorganizowała 9. października warsztaty Ruah, na które przybyło sześć osób! Z radością powitaliśmy każdego. Był to czas niecodzienny i bardzo intymny. Nigdy nie mieliśmy okazji, być tak blisko z uczestnikami. Nigdy nie usłyszeliśmy 100% zwrotów w postaci świadectw uczestników. Nigdy też nie siedzieliśmy przy jednym stole, jak wielka rodzina, z Maryją. Tym razem tak właśnie się stało. Bóg pokazał zarówno uczestnikom jak i prowadzącym, że cieszy się z każdej zaginionej owcy, że nie musimy czekać na tłumy, by poprowadzić warsztaty, że On pociąga więzami miłości i przemienia serca tu i teraz „nawet” garstki uczestników.

Bogu niech będą dzięki za tę obfitość łask i przemianę serc.

Jesteśmy razem w sercu Boga!

AN

Poprawiony: niedziela, 16 października 2016 00:10
 

Słowo na dziś

«Nie bój się, Zachariaszu; twoja prośba została wysłuchana: żona twoja Elżbieta urodzi ci syna, któremu nadasz imię Jan. Będzie to dla ciebie radość i wesele; i wielu z jego narodzenia cieszyć się będzie.»

Ostatnie galerie

Lumen TV

Wybór języka

Gościliśmy

mod_vvisit_counterDzisiaj167
mod_vvisit_counterWczoraj121
mod_vvisit_counterW tygodniu972
mod_vvisit_counterTydzień temu1449
mod_vvisit_counterW miesiącu3952
mod_vvisit_counterMiesiąc temu5263
mod_vvisit_counterRazem347478

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości