Ogłoszenia Drukuj
Wpisany przez Biuro Parafialne   

NOWE ŻYCIE W CHRYSTUSIE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.06.2016

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca – składka remontowa.

2. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty o 1800.

3. W piątek z racji Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Bóg zapłać za ubiegłotygodniową zbiórkę do puszek na KUL i WTUAM. Zebraliśmy 749 zł.

5. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:

  • rodzice dzieci wyjeżdżających na Wakacje z Bogiem dziś o 1700 w kościele
  • młodzieżowa grupa biblijna  w środę o 1645;
  • PM dorośli  w środę 1830;
  • krąg biblijny w czwartek o 1915;
  • katecheza przedchrzcielna w piątek o 1915;

6. Kandydaci do bierzmowania:

- grupa ks. proboszcza – w poniedziałek o godz. 1700     (lista w gablocie)

7. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się w sobotę o 1830. Przed Mszą na stoliku pod chórem można złożyć kartki z intencjami tej Mszy św. Po Mszy św. modlitwa z błogosławieństwem do 2030. Zapraszamy do udziału w całonocnej adoracji do godz. 700

8. Zapraszamy na premierę najnowszego filmu Macieja Bodasińskiego i Leszka Dokowicza o Bożym Miłosierdziu pt. "Ufam Tobie", która odbędzie się w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.

9. W tym tygodniu rozpocznie się Vi edycja Nadnoteckiego Festiwalu Muzycznego „Piękny Śpiew” Szczegóły na plakacie. Ostatni koncert pt. Śpiewy z dalekich krajów odbędzie się w naszym kościele w poniedziałek, 27.06 o 2100.

10. Po raz kolejny z naszej parafii wyruszy grupa 12 na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy. Wyjście z naszego kościoła w niedzielę 03.07 po Mszy św.o16.00. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki oraz dziś po każdej Mszy św. Zapraszamy. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się w sobotę, 25 czerwca o 1100.

11. W dniach 21-22.07 nasza parafia organizuje warsztaty wokalne prowadzone przez muzyków i instruktorów z zespołu Gospel Joy. Inicjatywa przeznaczona dla wszystkich tych, którzy pragną śpiewem uwielbiać Boga, niezależnie od wieku i predyspozycji. Szczegóły i zapisy na stronie   Gorąco zachęcamy do udziału.

12. W minionym tygodniu przeszli do wieczności:   
Śp. Robert Andrzejewski   z ul. Gdańskiej       
Śp. Tadeusz Klofik z ul. Sikorskiego                                             Dobry Jezu…

Poprawiony: sobota, 18 czerwca 2016 11:59