Ogłoszenia Drukuj
Wpisany przez Biuro Parafialne   

NAWRÓĆCIE SIĘ I WIERZCIE W EWANGELIĘ

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

19.04.2015r.

 

 

 

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca – składka remontowa.
  2. Od dziś do środy gościmy w naszej parafii kopię obrazu Św. Józefa z jego poznańskiego sanktuarium. Zapraszamy do indywidualnej oraz wspólnej modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa podczas tego szczególnego czasu łaski dla naszej parafii.    
    W środę o 1730 będzie Nowenna do Św. Józefa i nie będzie Nowenny do NMP.  
  3. Wszystkie wspólnoty działające przy naszej parafii zapraszamy do wzięcia udziału w ewangelizacji na Placu Wolności dziś o 1600. Pokażmy, że wszystkim nam zależy, żeby ludzie, którzy nie wchodzą już do kościoła, aby spotkać się z Bogiem, mieli okazję posłuchać Słowa Bożego.
  4. Bóg zapłać za ubiegłotygodniową zbiórkę na Caritas Archidiecezji. Zebraliśmy 522 zł.
  5. Dzieci, które wzięły na początku Wielkiego Postu skarbonki Caritas, proszone są o przyniesienie ich do kościoła.
  6. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek po Mszy Św. o 1700 do sali na wikariacie.
  7. Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w sobotę o 1830. Przed Mszą św. na stoliku pod chórem będzie można składać kartki z intencjami tej Mszy św.(które nie będą publicznie odczytane). Po Mszy św. adoracja z błogosławieństwem. Zapraszamy też do udziału w całonocnej adoracji do godz. 700.
  8. W minionym tygodniu przeszli do wieczności:

Śp. Stanisław Ficner z Lipicy   
Śp. Anna Stochaj z ul. Gdańskiej

                                                                         Dobry Jezu

 

Poprawiony: sobota, 18 kwietnia 2015 20:00