I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 18.02.2018

 1. Dziś składka remontowa. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. Nabożeństwa pasyjne:
  • Gorzkie Żale poprzedzone Koronką do BM w niedziele o godz. 1700.
  • Droga Krzyżowa w piątki o godz. 1000, i o godz. 1745.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu można dostąpić odpustu zupełnego za  zmówienie po Komunii Św. przed wizerunkiem Ukrzyżowanego jakiejkolwiek modlitwy.
 3. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy Daninę Diecezjalną. Do wczoraj ofiarę tę złożyło 132 (5%) rodzin naszej parafii.
 4. Spotkania duszpasterskie:
 • Przymierze Miłosierdzia w środę o 1830 (małe grupy);
 1. Zapraszamy na katechezy dla młodzieży i dorosłych w każdy poniedziałek i czwartek o 1915. Pozwalają one spojrzeć na nowo na naszą relację z Panem Bogiem i Jego miejsce w naszym życiu. W tym tygodniu chcemy odpowiedzieć sobie na pytanie, jak Bóg traktuje grzesznika.
 2. Papież Franciszek wzywa nas do modlitwy o pokój w Kongo i Sudanie. W najbliższy piątek będzie nam towarzyszyć ta intencja w naszych wspólnych nabożeństwach. Pamiętajmy o niej także w prywatnych modlitwach.
 3. Katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się w sobotę, 24 lutego o 1500 w domu katechetycznym przy kościele JChNK.
 4. W przyszłą sobotę o 1830 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Na stoliku pod chórem będą kartki, na których można wpisywać intencje. Po Mszy św. błogosławieństwo; modlitwa wstawiennicza i uwielbienia do 2030.
  Zachęcamy do całonocnej adoracji do godz. 700.
 5. W przyszłą – drugą niedzielę Wielkiego Postu, będzie dzień modlitw w intencji misji i misjonarzy; tradycyjnie do puszek przed kościołem złożymy ofiary na dzieło pomocy misjom Ad Gentes.

Lumen TV

Polecamy